Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses Kayıt Odası YalıtımıKayıt Odası Yalıtımı

Ses kayıt odasında, ses yalıtım uygulaması yapılmamışsa yapılacak kayıtların kalitesi düşük bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu durum profesyonelliği de direkt olarak etkilemektedir. Mekanın çevreden ses almaması gerekmektedir. İstenilen düzeyde ses yalıtımı sağlanması için doğru malzemelerin seçilmesi gerekir.

Ses YalıtımıKayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses kayıt odasında en önemli unsur ses sorunlarının giderilmesidir. Dış ortam sesleri nedeniyle kayıt sırasında hatalar oluşabilir. Kayıt sırasında insanların dikkatleri dağılabilir ve konsantre kaybı yaşanabilir. İnsanlar işlerine yoğunlaşamayabilirler. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına ses yalıtım uygulaması yapılmalıdır.

Akustik YalıtımAnkara Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Kayıt sırasında seslendirme işlemi yapacak kişinin ses performansının üst düzey olması gerekmektedir. Sesin kalitesini kontrol altına almak için kayıt odasında akustik ürünler kullanılmalıdır. Yankı ve eko gibi ses sorunlarının da engellenmesi gerekir. Doğru malzemeler kullanılarak kayıt odasında ses problemleri giderilir.

Ankara Ses YalıtımıSes Kayıt Odası Ses Yalıtımı

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...