Zemin Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı Nasıl Olmalı ? Titreşimli Sesler İçin Hangi Ürün Kullanılmalı ?

Ses sadece duvarlar arası geçişlerde konuşma sesleri gibi oluşan seslerden ibaret değildir. Duvar ve tavanlarda ses yalıtımı uygulaması yapıldığı gibi zeminde de darbe, titreşimli sesler ve ayak sesinin alt katta bulunan kişileri rahatsız etmemesi adına yapılmaktadır. Eğer üst kattan gelen seslerden şikayetçi iseniz tavan ses yalıtımı değil zemin ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Çünkü ses oluştuğu alanda engellenirse daha iyi sonuçlar elde edilir. 

Şap Altı Kauçuk Levha UygulamasıParke Altı Mantarlı Kauçuk Levha Uygulaması Parke Altı Kauçuk Levha Uygulaması

Şap Altı Kauçuk Levha Uygulaması   -   Parke Altı Mantar Levha Uygulaması - Parke Altı Mantarlı Kauçuk Levha Uygulaması

Zeminde kullanılması gereken malzemeler kauçuk levha, mantar şiltesi (mantar levha), parke altı mantarlı kauçuk levha ve kauçuk tabanlı halıdır. Parke altında ve şap altında kullanılan levhalar sesin yüksek ölçüde engellenmesi için birebirdir. Kauçuk tabanlı halı darbeye dayanıklı ve çeşitli renk modele sahip olduğundan dolayı akustik içinde etkili bir malzemedir.

Şap Altı Zemin Ses YalıtımıParke Altı Zemin Ses Yalıtımı 

Parke Altı Mantar Şilte UygulamasıZemin Ses Yalıtım Malzemesi Teknik Detay

Zemin Ses İzolasyonuŞap Altı Yumurta Mantar Şilte Kullanımı

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...