Tavan Ses Yalıtımı

Tavanlarda Yukarıdan gelen ve aşağıdan yukarıya giden sesler için Ses Yalıtımı nasıl olmalıdır ?

TAVAN SES YALITIMI

Ses yalıtımında yandan gelen sesler gibi yukarıdan gelen koşturma sesleri gibi seslerde rahatsız edici olabilmektedir. Tavandan gelen seslerin önüne geçebilmek adına yapılması gereken asıl üst katta zemin ses yalıtımıdır ancak üst katta ses yalıtımı yapılabilme durumu söz konusu değilse tavandan gelen seslerin önlenmesi için ses kesimi yüksek ses yalıtım süngerleri tercih edilmelidir. 

 

Tavan ses yalıtımıBondeks süngerpan tavan ses yalıtımı

Basotect Melamin Sünger Tavan Ses YalıtımıYumurta Sünger Tavan Ses Yalıtımı

Piramit Sünger Tavan Ses YalıtımıSpesiyal Sünger Tavan Ses Yalıtımı

Bondex Sünger Tavan Ses YalıtımıRebonded Bondeks Sünger Tavan Ses Yalıtımı

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...