Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk tabanlı halı akustik bir halıdır. Zeminde oluşan titreşim kaynaklı seslerin geçişini engeller ve yüksek performans sağlar. Renk seçeneği sunulur. PVC tabanlı olduğu içi kaymaz. Kauçuk tabanlı akustik halı ses yutucu özellikte bir halıdır. Yanmaya karşı dayanıklıdır. Yılda bir defa temizleme ile uzun süre kullanılabilir. Yapıştırıcı gerekmeden kullanılır. Poliüretan malzemeden üretilen kauçuk tabanlı akustik halı küflenmez, antibakteriyeldir ve zeminde kaymaz.

Kauçuk Tabanlı Akustik HalıKauçuk Tabanlı Halı

 Kauçuk tabanlı akustik halı zemin ses yalıtımında kullanılır. Titreşim ve vibrasyon kaynaklı sesleri engeller. Yüksek performans sağlar. Su geçirmez özellikte bir halıdır. Temizlemesi kolaydır. Su ile temizlenebilir. Leke tutmaz ve nemden etkilenmez. Yanmaz özelliktedir. Renk seçenekleri vardır.

Akustik HalıAkustik Pvc Tabanlı Halı

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı FiyatıKauçuk Tabanlı Akustik Halı Kullanım Alanları

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı RenkleriSes Yalıtım Malzemesi

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...