Heraklit Ahşapyünü Levha

Heraklit Ahşapyünü Levha

Heraklit ahşap yünü levha ses yalıtımında kullanılan bir üründür. Ses yalıtımı yanında ısı yalıtımı da sağlar. İnşaat sektöründe sık bir şekilde kullanılır. Yanmaya karşı dayanıklı, nemden etkilenmez ve küflenmez. Ses yalıtımı sağlar. Yüksek ses izolasyon yeteneğine sahiptir. % 50 kadar ısı tasarrufu da sağlar.

Heraklit Ahşapyünü LevhaHeraklite

Heraklit ahşapyünü levha ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Yanmaya karşı dayanıklıdır. Tv stüdyoları, okul, hastane, sinema, müzik salonları, endüstri binaları, modern çiftlikler, turistik tesisler vb. alanlarda tavan, duvar araları ve zeminlerde kullanılır.

Heraklite LevhaAhşapyünü Levha

Heraklit Ahşapyünü Levha FiyatıHeraklit Ahşapyünü Levha Uygulaması

Heraklit Duvar LevhasıSes Yalıtım Malzemesi

HERAKLİTE AHŞAP YÜNÜ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

heraklite ahşap yünü teknik özellikleri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...