Akustik Ses Yalıtımı
Error
  • You are not authorised to view this resource.

CELENIT AKUSTİK LEVHA | HERAKLİTE AHŞAP PANEL

Celenit Akustik Levha Ankara

Celenit akustik levha, heraklit ahşap yünü levha ses yalıtımında kullanılan yalıtım malzemeleridir. Akustik ses yalıtımı çoğu ortamda büyük önem taşımaktadır. Bunun için ürün yelpazemizi her gün genişleterek kaliteli akustik ses yalıtım malzemesini yaptığımız uygulamalarda kullanmaktayız. Farklı renk ve modelde üretebildiğimiz akustik yalıtım ürünü celenit akustik panel çimento esaslı olduğu için darbeye karşı son derece dayanıklıdır.

Celenit Heraklite Ahşap Yünü Levha

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Ebadı : 50cm x 50cm

Kalınlıklar : 4 ve 5 cm 

Renk : Antrasit (Flok kaplama yapılarak istenilen renkte üretilebilir.)

Orta ve yüksek frekanslar için kullanılır ve akustik düzenleme sağlar.
Uygulandığı ortamda yüksek performans sağlar.
Genelde ses kayıt odalarında, müzk odalarında, stüdyolarda vb. mekanlarda kullanılır.
Amacı ortam akustiği düzenlemektir.
Yan yana dizildiği zaman ek yerleri belli olmaz.

Vicoustic flexi a50 panel sünger fiyatları ankara

Devamını oku...

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...

acoustic sound insulation foam