Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha

Vibrasyon, darbe ve titreşim kaynaklı oluşan gürültülerin önlenmesi için zeminde, parke altı ve şap altında kullanılan zemin ses yalıtım malzemesidir. Zemin kauçuk levha ses yalıtımının yanında ısı kaybını önleyerek ısı yalıtımıda sağlar. Zemin kauçuk levha inşaat sektöründe, gemilerde, otomotiv sektöründe, çimento, tekstil sektörlerinde kullanılabilir. 

Parke Altı Kauçuk LevhaParke Altı Kauçuk Levha Uygulaması

Zemin kauçuk levha zemin uygulamalarında kullanılan ses kesici malzemedir. Süngerpan ile birlikte kullanılabilir. Süngerpan ile birlikte kullanıldığı zaman yüksek yalıtım performansı sağlar.

Kauçuk LevhaTitreşim Emici Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levhalar voleybol sahaları, basketbol sahaları, atletizm pistleri, tenis kortları, çok amaçlı spor sahaları, yürüyüş yolları, açık veya kapalı spor salonları vb. mekanlarda ses izolasyonu için kullanılır.

Vibrasyon Emici Kauçuk LevhaZemin Karo Kauçuk Levha

ÖZELLİKLER

  • 1 mm - 10 mm arasında üretilir.
  • Parke ve şap altında kullanılabilir.
  • Zemine direk olarak serilebilir.
  • Lw = 24 darbe sesi azaltım değerine sahiptir.
  • 265 ile 400 kg/m3 arası yoğunluktadır.

Zemin Kauçuk LevhaZemin Kauçuk Levha Uygulaması

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...