Yanmaz Sünger

Yanmaz Sünger

Yanmaz Süngerler, yanmaya karşı yüksek direnç sağlarlar. Yüksek hava şartlarında yıpranma ve aşınma durumu göstermezler. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmazlar. Ses yutma performansı çok iyi olan yanmaz süngerler I. sınıf yanmaz ISO sertifikasına sahiptir.

Yanmaz süngerler de ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Farklı modellerde üretilmesinin sebebi ise bu formlara dönüştürülerek akustik performansının artırılmasıdır.

Yanmaz Sünger

Yanmaz Sünger farklı ebat ve renklerde üretilmektedir. Labirent, Spesiyal, Piramit, Yumurta ve Düz model seçenkleri mevcuttur.Orta ve yükek frekansta maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemeler ile birlikte kullanıldığında daha iyi performans gösterirler.

Yanmaz Sünger

Teknik Özellikler : 1000 mm genişlikte 35-15 yumurta profilli, EPDM ağır bariyer katmanlı imal edilmektedir. Yutum kabiliyetini arttırmak için yumurta, labirent, spesiyal vs. profiller de üretilmektedir. Ses iletim kaybı (transmission loss) için kullanılan ağır bariyer için isteğe göre EPDM; kurşun, PVC, bitüm kullanılmaktadır.

Yanmaz Sünger

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...