Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan | Ses Kesici Bondeks Sünger

Bondex süngerpan ses kesici süngerdir. Yüksek yoğunlukta üretilen bondex süngerpan güçlü seslerin kesilmesi için kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Bondex süngerpan, sünger parçalarının tekrar sıkıca yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşur. Tavanlarda ve duvarlarda yüksek frekanslı seslerin kesilmesi için kullanılır. Zeminlerde ise titreşim emici malzeme olarak kullanılabilir. Bondex süngerpan inşaat uygulamalarında sık bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Bondex SüngerpanSes Kesici Bondeks Sünger

Duvarlar arasına konularak ses geçişini engellemek amacıyla kullanılır. Bondex süngerpan çok tercih edilen bir üründür. Uygulandığı ortamda hava geçirgenliği sağlar. Esnek ve hafiftir. %80 e kadar ses yalıtımı sağlar. Bondex süngerpan oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Poliüretan maddeden üretilir. Güçlü bir ses yalıtımı sağlanmak isteniyorsa ağır kurşun bariyer ile kullanıldığı zaman yüksek performans sağlar.

Ses Yalıtım SüngeriBondeks Sünger Fiyatları

Bondex süngerpan ses ve ısı iletimi oldukça düşüktür. 10 - 70 mm arasında üretimi yapılmaktadır. 110 - 180 dns arası yoğunluklarda üretilir.  Bondex süngerpan Epdm ağır ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir. Uygulaması çok kolaydır. Ses yalıtımında çok etkili olan bondex süngerpan yüksek performans sağlar. Bondex süngerpan uygulandığı ortamda çok yüksek sesli gürültüleri bile izole eder. Kullanılacak sünger ne kadar büyükse ses izolasyon oranı o kadar artar.

Ses Yalıtım MalzemesiBondex Süngerpan Kullanım Alanları

Tekne motor kabini, akustik oda, müzik odası, hastane EMAR odası, bateri odası, stüdyo, jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi, piyano odası, hidrofor odası, enstrüman çalgı odası, kazan dairesi, asansör dairesi vb. mekanlarda kullanılır. Bondex süngerpan ses yalıtımında yüksek performans sağlar. Bunun yanında uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlar. % 80 e kadar ses yalıtımı sağlar. Duvarlar arasında kullanıldığında ses geçişlerini engeller. Zemin uygulamalarında da kullanılmaktadır.

Bondex Süngerpan Teknik ÖzellikleriSes Kesici Süngerpan

ÖZELLİKLER

  • 110 - 180 dns arası yoğunluk
  • 10 - 70 mm arası kalınlık
  • Epdm ağır ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Kapalı gözenekleri sayesinde ısı ve ses iletim katsayısı düşüktür.

Bondex Süngerpan RecpanSes Yalıtım Süngeri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...