Masa Seperatörü

Masa Seperatörü | Masa Seperasyon Paneli

Masa seperatörü masalarda kullanılan, ses karmaşasını engelleyen ve masalar arası ayrımı sağlayan ses yalıtım ürünüdür. Genel olarak çağrı merkezlerinde, ofislerde, iş yerlerinde kullanılır. Çalışan sayısının fazla olduğu mekanlarda ses karmaşasının önlenmesi için kullanılır. Kullanıldığı mekana şık bir görünüm katar. İstenildiği şekilde ve boyutta ayarlanabilir. Renk seçenekleri sunulur. 

Masa SeperatörüMasa Seperasyonu

Huzurlu ve sağlık bir iş ortamı için masa seperatörü kullanılır. Masalar arası ayrımı sağlar. Ses karmaşasını engeller. Kullanıldığı mekana şık bir görünüm katar. Ses geçişlerini engeller. Renk seçenekleri vardır. Çalışanlar açısından psikolojik yarar sağlar. Gürültü geçişlerini engeller. Daha rahat ve huzurlu bir iş ortamı için masa seperatörü kullanılabilir.

Kumaş Kaplı Masa SeperatörüSes Yutucu Masa Seperatörü

Masa Seperatörü FiyatlarıAkustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatör Uygulaması

 

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...