Akustik Baffle

Akustik Baffle | Baffle Akustik Tavan Paneli

Akustik baffle kullanıldığı mekana şık bir görünüm katar. Akustik düzenleme amaçlı kullanılır. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarını ve ses karmaşasını engeller. Akustik baffle yapısı özel cam yünüdür. Ses emici özelliği vardır. Bu sayede akustik düzenleme sağlar. İş yerleri vb. mekanlarda kullanılır. 

Akustik Baffle Yüzer Asma Petek ModelAkustik Tavan Panel Uygulaması

Akustik baffle ses karmaşasını önlemek için ve akustik düzenleme sağlamak için kullanılır. Gürültü emici özelliği sayesinde daha huzurlu ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. Konferans salonları, çağrı merkezleri, ofisler, toplantı salonları, müzik odaları vb. mekanlarda kullanılır. Renk seçeneği sunulur.

Akustik Asma Tavan ModelleriAkustik Baffle Yüzer Tavan

Ses Emici Baffle PanoSes Emici Baffle

Akustik Baffle ModelleriAkustik Tavan Panel Uygulaması

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...