Special Sünger

Special Sünger | Yanmaz Akustik Spesiyal Ses Yalıtım Süngeri

Akustik sünger çeşitlerinden bir tanesi de spesiyal süngerdir. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlanması gereken mekanlarda kullanılan ses izolasyon süngeridir. Ses emicilik özelliği vardır. Bu sayede ortam akustiği düzenler. Spesiyal sünger özel kimyasallarla yanmazlık özelliği kazandırılmış ses izolasyon süngeridir. Çok geniş kullanım alanına sahiptir. Uygun fiyatlıdır. Yüksek kalınlığı ve yoğunluğu sayesinde ses geçirme oranı düşüktür.

Special SüngerYanmaz Akustik Spesiyal Ses Yalıtım Süngeri

Spesiyal sünger yanmaya karşı dirençlidir. Poliüretan köpükten üretilir ve diğer akustik süngerlere göre ses yutumu daha fazladır. Birinci sınıf kalitede süngerdir ve en iyi standartlara sahiptir. Özel üretilen bir akustik süngerdir. Spesiyal sünger amacı mekan akustiği sağlamaktır. Akustik düzenleme sağlayarak seslerin kalitesini de düzenler.

Yanmaz Akustik Special SüngerSpecial Sünger Ankara

Spesiyal sünger akustik bir süngerdir. Diğer akustik süngerlere göre ses yutum özelliği %20 daha fazladır. Esnektir ve uygulaması gayet basittir. Hastanelerde, müzik kayıt odalarında, hidrofor odalarında, stüdyolarda, evlerde, kafelerde, düğün salonlarında vb. bir çok mekanda kullanılan süngerdir. Geniş kullanım alanına sahiptir. Uygulandığı ortamda akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan ses izolasyon malzemesidir.

Special Sünger UygulamasıSpesiyal Sünger

Spesiyal sünger birinci sınıf kalitede bir süngerdir. Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Poliüretan köpükten üretilen spesiyal sünger yanmazlık özelliği kazandırılmış süngerdir. ISO kalite belgelidir. Yanmazlık sertifikası mevcuttur. Uzun süre temizliğe ihtiyaç duymaz, nemden etkilenmez, küflenmez, yanmaz, ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Makine daireleri, havalandırma kanalları, kompresör odaları, jeneratör odaları, disko, konser salonları, sinema salonları, toplantı salonları, konferans salonları vb. bir çok mekanda kullanılır.

Akustik Spesiyal Ses Yalıtım SüngeriSpecial Sünger | Yanmaz Akustik Spesiyal Ses Yalıtım Süngeri

ÖZELLİKLER

 • Alev temasında yanmaz ve damlacık oluşturmaz.
 • Temizliğe ihtiyacı yoktur.
 • Küflenmez ve nemden etkilenmez.
 • Kolay şekillenir, esnektir.
 • Farklı form ve kalınlıklarda üretilebilir.
 • Yüksek ve orta frekans bantlarının yanında düşük frekans bantlarında da etkilidir.
 • Renk seçeneği melamin köpük beyaz ve gridir.
 • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.
 • Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.
 • Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
 • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
 • Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

Spesiyal Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb50 tb50

Spesiyal Akustik Sünger Ses Yutum Verileri

spesiyal akustik sünger ses yutum verileri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...