Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Ofislerde seslerin kontrol altına alınması çalışanların iş performansını direkt olarak etkileyen faktörlerden bir tanesidir. Çalışan kişi sayısının fazla olduğu ofislerde konuşma seslerinden dolayı ses karmaşası meydana gelmektedir. Bu da dikkat kaybına ve konsantre bozukluğuna etki eder. Mekana dış ortamdan seslerin girmemesi de çalışanlar açısından önemlidir.

Ofis Odası Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı

Gizlilik açısından dışarıya ses çıkmaması da ofislerde önemli bir durumdur. Gürültü insan sağlığını etki eden olumsuz bir faktördür ve ses yalıtım uygulaması ile bu problem engellenebilmektedir. Ofisinizde doğru malzemeler kullanılarak ses yalıtımı sağlanabilir ve ses geçişleri engellenebilir. Ses karmaşası da akustik ürünler kullanılarak giderilebilir.

Ofis Akustik DüzenlemeOfis Ses Yalıtım Malzemeleri

Ofis ses yalıtımı uygulamalarında genel olarak masaların aralarında seperatör kullanılmaktadır. Akustik paneller, akustik paravan yada akustik süngerler ses problemlerinin çözüm yolu olarak kullanılabilir. Alternatifler modeller sunularak ve renk seçenekleri ile dekoratif bir ofis oluşturulabilir. İstediğiniz renklerde ve ürünler ile şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ankara Ofis Ses YalıtımıAnkara Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım FiyatlarıOfis Ses İzolasyonu

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...