Epdm Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri

Titreşim ve darbe kaynaklı oluşan sesleri engellemek için kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Epdm ses bariyeri otomotiv sektöründe de sık bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. İnşaat sektöründe duvar ve zemin yalıtımında sık bir şekilde kullanılır. Ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanabilir. Ses yalıtım süngerleri yada iki akustik arasında, solid yapıştırıcı ile kullanılabilir. 

Epdm Ses BariyeriEpdm Ses Bariyeri

Makine odaları, müzik odaları, jeneratör odaları vb. mekanlarda kullanılır. Epdm ses bariyeri gürültünün engellenmesi gereken mekanlarda kullanılır ve yüksek performans sağlar. Güçlü bir ses izolasyonu sağlanması için akustik süngerler ve ses kesici süngerler ile birlikte uygulandığında güçlü bir ses yalıtımı sağlanmış olur.

Epdm Ses BariyeriEpdm Ses Bariyeri

Epdm Ses BariyeriEpdm Ses Bariyeri

Epdm Ses BariyeriEpdm Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri Teknik Verileri

epidyem ses bariyeri teknik verileri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...