Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı | Call Center Ses Yalıtım

Ses yalıtımına en çok ihtiyaç duyulan mekanlardan biri olan çağrı merkezi sistemine yapılan ses yalıtımı sayesinde personeller daha verimli rahat bir ortamda, dış seslerden ayrı olarak iş yapabilirken şirketinde müşterileriyle iletişimi çok rahat olacak ve birbirlerini anlamasi kolaylaşacaktır.

Çağrı Merkezi SeperasyonuÇağrı Merkezi Tavan Paneli Uygulaması

Sesi minimum düzeye indirebilmek için çağrı merkezlerinde kumaş paneller,tavan baffle paneller,süngerler ve masa arası seperatörler tercih edilmektedir.Ses yalıtım sistemleri arasında akustik panelle beraber akustik şilte kullanılarak sesin emilmesi sağlanabilir,gürültü oluşumu yok edilebilir.

Masa Seperasyonu UygulamasıÇağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Öncelikle konusunda uzman kişilerce yapılması gereken çağrı merkezi ses yalıtımı mekanın durumuna veya çalışan kişinin sayısına göre yapılacak düzenlemenin ardından doğru bir şekilde uygulaması yapılıcak en ideal ses yalıtım sisteminin başında gelecektir.

Masa SeperatorleriÇağrı Merkezi Akustik Düzenleme

Akustik ses yalıtım malzemeleri de uygulayarak ortamdaki yankıyı ve gürültüyü önlemesi sağlanacaktır.Çağrı merkezlerinde bir çağrı sırasında masa seperatörleri rahat bir çağrı almanızı sağlayarak görev yapan diğer kişilerle ses karmaşasını engelleyecektir.

 

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...