Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik odaları, dışarıdan gelen seslerin sıfır seviyesinde olması gereken mekanlar arasındadır. Dış ortamdan gelebilecek en ufak gürültüler bile hatalara ve konsantre kaybına yol açabilir. Müzik odasında doğru malzeme seçimi, etkili sonuçlar alabilmek için son derece önemlidir. Bu özel mekanda çalışmalar yapabilmeniz için dışarıdan içeriye ve içeriden dışarıya ses geçişlerinin engellenmesi gerekmektedir. 

Müzik Odası Ses YalıtımıSes Yalıtımı

Müzikal yetenek gelişimi için ve profesyonelliğe adım atabilmek adına oluşturulacak müzik odasının akustiği ve ses yalıtımı önemlidir. Seslerin kaliteli duyumu akustik düzenleme ile sağlanmaktadır. Dış ortama rahatsızlık vermeden çalışmalarınızın yapılabilmesi amacıyla ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız.

Gitar Odası Ses YalıtımıSes Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Herhangi bir gürültüde dikkat bozukluğu yada konsantre kaybı yaşayabilirsiniz. Bu olayın engellenmesi amacıyla ses yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. Çalışmalarınızı daha rahat bir mekanda yapabilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki ürünlerimiz ile ses yalıtım ve akustik düzenelem uygulamaları yapmaktayız.

Müzik Odası Akustik Ses YalıtımıPiyano Odası Ses Yalıtımı

Evinizde yada özel bir mekanda müzik odası yaptırmak istiyorsanız, bu hassas mekana mutlaka ses yalıtımı yaptırmanız gerekecektir. Müzik odasında ortam akustiğininde iyi olması gerekir. Sizde ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulaması yaptırmak istiyorsanız yada malzeme temin edebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Akustik Oda Ses YalıtımıAnkara Ses Yalıtımı

Bateri Odası Ses YalıtımıMüzik Odası Ses İzolasyonu

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...