Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Çok sayıda insan kapasitesiyle seslerin oldukça gürültülü ve yankılı bir şekilde çıkması da konferans salonlarında kaçınılmaz olacaktır. Rahatsız edici boyutlara ulaşabilecek olan konferans salonunda olanlar bu durumdan rahatsız olabilir ve yapılan faaliyetin verimliliğini oldukça düşürebilir.

Konferans Kongre Merkezi Ses YalıtımıKonferans Kongre Salonu Ses Yalıtım Uygulamalari

Aşırı sesin olmayacağı ancak yankının yüksek boyutlara çıkabileceği konferans salonlarında konferans salonu ses yalıtımı için akustik yalıtım malzemeleri kullanılabilmektedir. İstenilen renk, boyut ve modelde yapılabilecek olan akustik ses yalıtım malzemeleri mekanda görsel ve tasarım açıdan da bir estetik oluşturacaktır.

Konferans Salonu Kullanım AlanlarıKonferans Salonu Uygulama

Aşırı yüksek sesin olmayacağı ancak yankının,gürültünün yüksek boyutlara çıkabileceği konferans salonlarında konferans salonu ses yalıtımı için akustik yalıtım malzemeleri kullanılabilmektedir.

Konferans Salonu UygulamaKonferans Salonu Ses İzolasyonu

Akustik süngerler, epdm bariyerli ses yalıtım süngerlerinin yanı sıra çeşitli renk ve modelde kauçuk tabanlı akustik halı, akustik kumaş paneller, kadife kumaşlı tekno touch süngerler ve  akustik melamin süngerler tercihe ve mekanın uygunluğuna göre kullanılabilir.

Konferans Salonu Ses YalıtımıKonferans Salonu

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...