Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Panel | Akustik Kumaş Kaplama

Kumaş kaplı paneller akustik panellerdir. Ortam akustiği düzenleme amaçlı kullanılan üründür. Kumaş kaplı panel yankı ve eko gibi ses problemlerine engel olur. Kullanılıdığı ortama güzel bir görünüm katar. Akustik kumaş kaplı panel renk ve model şeçenekleri ile dekoratif bir paneldir.

Akustik Kumaş Kaplı Duvar PaneliToplantı Odası Kumaş Panel Uygulaması

Renk seçeneği geniş olan kumaş kaplı panel sıcaklığa karşı dayanıklıdır, rengi solmaz ve istenilen boyutlarda üretilebilir. Akustik kumaş kaplı panel ses emicilik özelliği vardır. Bu sayede uygulandığı mekanda akustik düzenleme sağlar.

Akustik Panel UygulamasıAkustik Panel

Eko, yankı gibi ses problemlerinide çözümler. Bu paneller dayanıklıdır. Renk seçenekleri mevcuttur. İstenilen renk ve boyutlarda üretilebilir. Sinema, toplantı salonları vb. mekanlarda sık bir şekilde kullanılır. Akustik düzenleme yapılması gereken mekanlarda kullanılan üründür. Kullanım alanları oldukça geniştir.

Kumaş Kaplı Duvar PaneliKumaş Kaplı Panel Uygulaması

Kumaş Panel UygulamasıKumaş Panel Duvar Uygulaması

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...