Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Ev Sinema Odası Ses YalıtımıEv Ses Yalıtımı

Evinizde yada özel bir mekanda sinema odanız varsa ve ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulaması yaptırmak istiyorsanız doğru malzemeleri seçmeniz gerekmektedir. Gürültülerden dolayı çevredeki insanların rahatsızlık duymaması ve film sırasında dış ortamdan gelen sesler nedeniyle de sizin rahatsız olmamanız için ses yalıtımı önemlidir.

Sinema Odası Ses YalıtımıEv Sinema Odası Ses Yalıtımı Ankara

Ses kesici özellikteki ses yalıtım malzemeleri kullanılarak ses geçişleri engellenmektedir. Sinema odasının akustiği de önemlidir. Seslerin kaliteli duyumu sağlanması amacıyla oda akustiğinin kontrol altına alınması gerekmektedir. Akustik süngerler yada akustik kumaş kaplı paneller ile oda akustiği kontrol altına alınabilir.

Sinema Odası Akustik DüzenlemeHome Cinema Room Sound Insulation

Ankara Ses YalıtımıSes

Ev Sinema Odası Ses Yalıtım FiyatıSes Yalıtım Fiyatları

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...