Basstrap Sünger

Bass Trap Akustik Sünger | Köşe Bass Tuzağı

Alçak frekans problemlerini çözümlemede en iyi performansa sahip süngerlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Bass trap akustik sünger çeşitlerindendir. Diğer akustik süngerler ile birlikte sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bass trap 30 x 30 x 70 ebatlarındadır. Kendine özgü bir şekli vardır. Akustik düzenleme yapılması gereken mekanlarda sık bir şekilde kullanılan bass trap alçak frekans sorunlarını gidermede en iyi çözümlerden bir tanesidir.Bass trap diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte sıklıkla kullanılmaktadır. Yoğunluğu çok yüksektir. Ateşe karşı dayanıklı bir süngerdir.

Bass Trap Akustik SüngerBass Trap Akustik Sünger

Bass trap akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Yüksek frekanslı bass seslerini kesen akustik süngerdir. Ses emici ve kesici özelliği vardır. Bass trap akustik sünger köşe bass tuzağı olarak bilinir. Düşük frekanslı çok güçlü ses dalgalarını kontrol etmek için kullanılır. Bass trap akustik sünger mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Genel kullanım amacı, akustik mekanlarda ortam akustiği düzenlemek için kullanılan ses izolasyon malzemesidir.

Bass Trap Akustik SüngerBass Trap Akustik Sünger

 Reji odası, müzik odası, sinema salonları, prova odası, ev sinema odası, enstrüman çalgı odası, bateri odası, ses kayıt odası, ses kayıt odası vb. bir çok mekanda kullanılan akustik süngerdir. Yankı, eko gibi ses problemlerini çözümleyen akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Bass trap akustik süngerin uygulaması gayet basittir. Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Bass trap akustik sünger diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılabilir. Alçak frekanslarda en iyi çözümlerdendir. Oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Nemden etkilenmez, küf tutmaz ve koku yapmaz. 

Bass Trap Akustik SüngerBass Trap Akustik Sünger

Ses emicilik özelliği sayesinde ortam akustiğini düzenler ve ses akışını düzenler. Yankı ve eko gibi ses problemlerinide çözümler. Genel olarak sinema salonları, tiyatro salonları, reji odaları, konferans salonları, televiyon kanalları, radyo kanalları, stüdyolar vb. bir çok mekanda kullanılır. Evlerinizde sinema odası veya müzik odasın da kullanabilirsiniz. Uygulaması basittir. 

Bass Trap Akustik SüngerBass Trap Akustik Sünger

ÖZELLİKLER

  • Yanmazlık özelliği vardır.
  • Stok rengi gridir.
  • Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir.
  • 30 cm x 30 cm x 60 - 70 cm dir.
  • 100 Hz arası %120
  • Yüksek akustik performans.

BASS TRAP SES YUTUM VERİLERİ

bass trap sünger ses yutum verileri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...