Recpan

Recpan Ses Yalıtım Bariyeri

Recpan ses yalıtım bariyeri 2cm - 3cm - 5 cm kalınlılarda ve 150 dns - 180 dns - 200 dns yoğunlukta üretilmektedir. Ses yalıtımı ve izolasyonunun gerekli olduğu tüm mekanlarda tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı ve ses izolasyonu ihtiyaçlarınıza pratik çözüm sunmaktadır. Recpan mevcut duvar yüzeye çift alçıpan arasına parke ve şap altına uygulandığında ses, gürültü ve titreşim yalıtımı yapmaktadır. Recpan ses yalıtım bariyeri ses izolasyonu, ses yalıtımı ve titreşim emici malzeme olarak kullanılmaktadır.

Recpan Ses Yalıtım Bariyeri

Recpan Ses Yalıtım Bariyeri Jeneratör Odası, Chiller, Blower, Klima Odası, Sistem Odası, Ses Kayıt Stüdyosu , Müzik Odası,  Kompresör Odası, Konferans Salonu, Sinema Salonu gibi yerlerde ses, gürültü ve titreşim emici olarak kullanılmaktadır.

Recpan Rebonded Sünger

Ayrıca 2 katmanlı bariyerli olarakta üretilmektedir. 20mm recpan 2mm ağır bariyer + 20mm recpan 3 katmanlı olarak kullanıldığında + 20 db ses yalıtımı sağlamaktadır.

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...