Taşyünü Ses Yalıtımı

Taşyünü Ses Yalıtımı

Taşyünü genel olarak ısı yalıtımında kullanılan üründür. Kullanım amacı yangın yalıtımı ve ısı geçişini önlemektir. Gözenekleri sayesinde ses yutumu da sağlar. Yoğunluklarının farklılıklarına göre ses yalıtım oranı değişir. Değişik form ve şekillerde üretilebilir. Taşyünü asma tavan olarak da kullanılabilir. Diğer yalıtım malzemeleri ile birlikte uygulanabilir.

Taşyünü Ses YalıtımıTaşyünü

Taşyünü yangın geciktirme amaçlı gemilerde sık sık kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Genel olarak ses izolasyon uygulamasında tercih edilen ve kullanılan bir ürün değildir. Ses yutum ve emiciliği daha fazla olan ve ses geçiş kaybı sağlayan malzemeler daha çok kullanılır.

Ses YalıtımıTaşyünü Ses Yalıtım Malzemesi

Taş yünü FiyatıTaş yünü Kullanım Alanları

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...