Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses YalıtımıSes Yalıtımı

Profesyonel mekanlar arasında stüdyo da bulunmaktadır. Stüdyolarda içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye ses geçişlerinin engellenebilmesi için ses yalıtımı uygulaması önemlidir. Özel olarak üretilmiş malzemeler ile stüdyoda ses geçişleri engellenmektedir. İzole edilecek seslerin şiddetine göre kullanılacak malzemeler doğru olarak belirlenmelidir.

Stüdyo Ses Yalıtım UygulamasıAkustik Ses Yalıtımı

Eko, yankı ve uğultu gibi ses sorunlarının çözümü de akustik ses yalıtım ürünleridir. Bu ürünlerin görevi seslerin kalitesini düzenlemektir. Doğru malzemeler ve uygulama ile stüdyoda sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf kaliteye sahiptir ve yanmaz özellikte malzemeler de mevcuttur.

Akustik Stüdyo Ses YalıtımıStüdyo Odası Ses Yalıtımı

Profesyonel bir stüdyo oluşturulmak isteniyorsa ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulaması kesinlikle yaptırılması gereken bir işlemdir. Etkili sonuçlar alabilmek adına malzeme seçimi de çok önemlidir. Bu hassas mekanda oluşturulacak çalışmaların kalitesi için gerekli bir uygulamadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Stüdyo Ses YalıtımıAnkara Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım UygulamasıAkustik Stüdyo Düzenleme

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...