Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger | Akustik Yanmaz Köpük

Ham maddesi melamin olan basotect sünger antibakteriyel bir akustik ses yalıtım süngeridir. Basotect melamin sünger yoğunluğu düşük, ses yutum katsayısı yüksek olan akustik süngerdir. Melamin sünger basotect olarak da bilinir. Basotect melamin sünger düz ve 4 farklı formda beyaz ve gri renk seçenekleri mevcuttur. Yanmaz süngerler 

Düz Basotect SüngerAkustik Yanmaz Köpük

Basotect sünger yapısı melamin köpüktür. Melamin köpük düşük yoğunlukta, ses yutma özelliği olan, sıcaklığa dayanıklı, reçineden üretilen ses izolasyon malzemesidir. Melamin köpük antibakteriyeldir. Yüzeyleri düz, yumurta, piramit, labirent ve spesiyal şekillerde üretilir. Melamin köpük yanmaz özelliktedir. Bu yanmazlık özelliği herhangi bir kimyasalla katkı edilmeden yapılmaktadır. Basotect Melamin süngerler antibakteriyel özellikte olup hijjenik bir yapıya sahiptirler. 

Basotect Labirent SüngerAntibakteriyel Ses Yalıtım süngeri

Basotect melamin sünger ayrıca uygulandığı ortama akustik düzenleme de sağlar. Sıcaklığa dayanıklı bir süngerdir. Melamin köpük mükemmel akustik özelliğe sahiptir. Ağırlığının düşük olması sebebiyle tren yolu taşımacılığında vafgonlarda, deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında da kullanılmaktadır. 

Yanmaz Melamin Piramit SüngerMelamin Piramit Sünger

Basotect melamin köpük antibakteriyel bir süngerdir ve antibakteriyel olması nedeniyle okul, hastane gibi mekanlarda kullanılır. İşlevi ve renkleri itibariyle melamin sünger geniş bir kullanım alanına sahiptir. Akustik odalarda, ses kayıt odalarında, stüdyolarda, müzik çalgı odalarında vb. bir çok mekanda kullanılan bir süngerdir. Basotect melamin sünger ortam akustiğini düzenler ve gürültü, uğultu gibi ses preblemlerini engeller. Basotect melamin sünger yüksek performans gösteren bir akustik ses yalıtım malzemesidir. Akustik Melamin Süngerler farklı formlarda üretilebilmektedir.

Bunlar;

  • Yumurta Sünger
  • Piramit Sünger
  • Labirent Sünger
  • Spesiyal Sünger

Basotect Yumurta Sünger UygulamasıBasotect Yumurta Sünger

Basotect melamin sünger üstün yanmazlık ve ses yutum peformansı sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Basotect melamin sünger ses yutma özelliğinin yanında ısı iletkenlik katsayısı da vardır. Uygulaması kolaydır ve hafiftir. Esnek yapısı vardır. Yüzeyleri yumurta, piramit, labirent, spesiyal formlara dönüştürülerek akustik performansı artırılır.

BASOTECT MELAMİN YANMAZLIK VERİLERİ

basotect melamin sünger yanmazlık verileri

Basotect Melamin Ses Yutum Verileri

basotect melamin ses yutum verileri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...