Zemin Mantar Şiltesi

Zemin Mantar Şiltesi

Zemin mantar şilte nin ham maddesi granül mantardır. İstenilen kalınlıklarda ve boyutlarda üretilebilir. İnşaat sektöründe sık bir şekilde kullanılır. Vibrasyon ve titreşimlerden oluşan gürültüleri önlemek için kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Ses yalıtımı yanında ısı yalıtımıda sağlar. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. Şap altı, zemin altı, parke altı uygulamalarında ses yalıtımı amaçlı kullanılır.

Mantar ŞilteZemin Mantar Şilte Uygulaması

Zemin mantar şilte ses ve ısı izolasyonu amaçlı kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Şap altı ve parke altında kullanılır. Zemine serilebilir. Titreşim ve darbe kaynaklı oluşan gürültüleri engeller. Siyah ve bej renktedir.

Mantar Şilte Uygulaması

Zemin Mantar Şilteler basketbol sahalarında, tenis kortlarında, atletizm pistlerinde, voleybol sahalarında, yürüş yollarında, çok amaçlı spr sahalarında, kapalı ve açık spor sahalarında ses yalıtım amaçlı kullanılır.

Zemin Mantar ŞilteŞap Altı Mantar Şilte Uygulaması

ÖZELLİKLER

  • Zemin altına serilebilir.
  • Şap ve parke altında kullanır.
  • Yüzeyi düzgün ve granül dokudur.
  • Yanmaz : B2 (DIN 4102-1)
  • Isı geçirgenlik : 0.06 K/W 5 mm (DIN 52612)
  • Ses yalıtımı : LW = 20 db.
  • Malzeme kalınlıkları : 1 mm - 10 mm arası.

Parke Altı Mantar Şilte UygulamasıTitreşim Kesici Zemin Mantar Şilte

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...