Bariyerli Bondex Süngerpan

Ağır Epdm Bariyerli Rebonded Bondex Sünger

Bondex Süngerler birin sınıf ürünlerden elde edilmiş olan kırpıntı ve atış kumaş, sünger ürünlerinden yapılamaktadır.Yani normal süngerlerin çok ufak parçalar haline getirilmesi sonucunda tekrardan sıkıca birleştirilmesinden oluşan çok yüksek ses izolasyon süngerleridir. Ses yalıtımı, ses izolasyonu uygulamarında sıklıkla kullanılan süngerler bondex süngerlerdir.Bondex süngerler sıkıca birleştirilmiş süngerler oldukları için yoğunlukları da yüksektir, bundan dolayı ses geçirgenliği düşüktür, sık kullanım nedenlerinden biriside budur.Ancak aşırı derecede güçlü bir ses kesilmek isteniyor ise ve bu durumda bondex süngerler yetersiz kalıyor ise Bariyerli bondex süngerler kullanılmalıdır.

Bariyerli bondex sünger

Bariyerli Bondex Süngerler iki bondex süngerin arasına ağır pvc kurşun bariyer eklenerek daha güçlü bir ses izolasyonu sağlanmış olur.Ağır kurşun bariyer ses yalıtım bariyeri olarakta bilinir, kauçuk ham maddeli bir ses izolasyon malzemesidir.Ağır bariyer, bondex sünger veya akustik süngerler ile uygulandığında kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre %80 - %85 Ses Yalıtımı Sağlar.Eğer sizde Ses yalıtımı uygulaması yaptırmak istiyorsanız firmamızdan destek alarak uygulamayı yaptırmak istediğiniz yere ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...