Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses YalıtımıToplantı Salonu Ses Yalıtımı

Şirketlerde önemli derecede yapılacak olan toplantılarda alınacak hassas kararların gizliliği açısından ses yalıtım uygulaması önemlidir.  Dış ortamdan gelen ve içeriden dış ortama çıkan seslerin engellenmesi amacıyla ses kesici malzemeler ile bir uygulama yapılmaktadır. Profesyonelce bir toplantı odası hazırlanabilmesi için ses yalıtımı yaptırılmalıdır.

Ses YalıtımıAkustik Oda Ses Yalıtımı

Malzeme seçimi mekandaki izole edilecek gürültünün şiddetine göre doğru olarak belirlenmelidir. Farklı yoğunluktaki ve kalınlıktaki malzemeler ile ses yalıtımında alınacak sonuçlarda değişiklik göstermektedir. Güçlü bir ses yalıtımı sağlanmak isteniyorsa bariyerli ürünler tercih edilmelidir. Bu malzemelerin kalınlık ve yoğunlukları ses izolasyon performansını belirlemektedir. 

Toplantı Odası Akustik DüzenlemeAkustik Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı uygulamaları tavan, duvar ve zeminde yapılabilmektedir. Ses karmaşası, yankı gibi sorunları giderebilmek için akustik malzemeler kullanılmaktadır. Akustik malzemelerde de alternatif ürünler sunulmaktadır. Seslerin kaliteli duyumunun sağlanması amacıyla akustik ürünler kullanılır.

Ankara Toplantı Odası Ses Yalıtım UygulamasıAkustik Ses Yalıtım Uygulaması

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...