Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses YalıtımıSinema Odası Ses Yalıtımı

Gürültü sorunları sinema salonlarında en büyük problemdir. Bu gürültülü mekanda seslerin dış ortama çıkmaması ve dış ortamdan da içeriye ses sızmaması gerekmektedir. Ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla sinema salonlarında ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Ses frekansları kontrol altına alınarak daha kaliteli ve net bir şekilde duyulması sağlanmaktadır.

Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtım Uygulaması

Birden fazla salonun olması ses karmaşasına neden olmaktadır. Bu sebeple salonlarda ses geçişlerini engellemek amacıyla ses izolasyonu yapmak gereklidir. Doğru kalınlık ve yoğunluktaki malzemelerin belirlenmesi önemlidir. İzole edilecek seslerin şiddetine uygun olarak malzeme seçilmelidir. Seslerin kaliteli gelmeside sağlanmalıdır.

Ankara Ses YalıtımıAnkara Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Salona uygun renklerde ve modellerde dekoratif ürünler seçebilirsiniz. Akustik ürünler sayesinde ses sorunları ortadan kaldırılır. İstediğiniz renklerde ürünleri alabilirsiniz. Seslerin eko ve yankı gibi problemlerden etkilenmemesi gerekir. Kaliteli ve net bir biçimde insanlar sesleri algılamalıdır.

Sinema Salonu Ses Yalıtım FiyatıSinema Salonu Ses Yalıtım Uygulaması

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...