Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer Tavan Panelleri | Ses Emici Panel

Yüzer tavan panelleri akustik panellerdir. Kullanıldığı mekana hoş bir görünüm katar. Dekoratiftir. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Eko ve yankı gibi ses problemlerini çözümler. Akustik mekanlarda önlenmesi istenen sesler için akustik malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler arasında dekoratif görünüme sahip olan akustik paneli tercih edebilirsiniz.

Akustik Yüzer Tavan PanelAkustik Ses Yutucu Yüzer Panel

 Akustik yüzer tavan paneli akustik panellerden biri olup tavanda özel aparatlar yardımıyla uygulanan bir malzemedir. Kullanıldığı bölgede ses yalıtımı ve akustik tasarım sağlamaktadır.Ortam akustiği düzenler. Yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler. Şık bir görünüm katar. Renk seçenekleri sunulur.

Akustik Kumaş PanelKumaş Kaplı Yüzer Panel

Akustik Kumaş Panel FiyatlarıKumaş Kaplı Yüzer Panel Uygulaması

Yüzer Tavan PanelleriYüzer Tavan Panelleri

Yüzer Tavan PanelleriYüzer Tavan Panelleri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...