Vicoustic FLexi A50 Sünger

Vicoustic FLexi A50 Sünger | Akustik Kare Sünger

Akustik sünger çeşitlerinden biriside vicoustic flexi süngerdir. Orta ve yüksek frekanslar için kullanılır ve akustik düzenleme sağlar. Uygulandığı ortamda yüksek performans sağlar. Genelde ses kayıt odalarında, müzk odalarında, stüdyolarda vb. mekanlarda kullanılır. Amacı ortam akustiği düzenlemektir. Yanyana dizildiği zaman ek yerleri belli olmaz. Boşluklarından kablolar geçirilebilir. Fiyatı uygundur.

Vicoustic Kare SüngerSes Yutucu Kare Sünger

Vicoustic sünger ses emicilik özelliği vardır ve bu sayede uygulandığı ortamın akustiğini düzenler. Tasarımı sayesinde orta ve yüksek frekanslarda etkilidir ve yüksek performans sağlar. Akustik düzenleme yapılması gereken hassas mekanlarda, ses kayıt odaları ve stüdyo gibi mekanlarda sık bir şekilde kullanılan akustik süngerdir. Piyasada en başarılı, en iyi akustik çözüm olan ve en ucuz süngerdir.

Akustik Flexi A50 SüngerAkustik Vicoustic Flexi A50 Sünger

Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Yüksek akustik performansa sahiptir. Esnektir ve uygulaması basittir. Solid yapıştırıcı, bali veya silikon ile parmak ruluyu duvara sürerek yapıştırılır.  İstenilen miktarda ve kalınlıkta sipariş verilebilir. Ek yerleri belli olmaz. Boşluklarından kablo geçirilebilir. ISO kalite belgeli olan vicoustic sünger yüksek akustik performansa sahiptir.

Vicoustic Flexi Panel A50Vicoustic Flexi Panel Uygulaması

Bateri odası, ev sinema odası, prova odaları, enstrüman çalgı odası, müzik odası, reji odası, sinema salonları, ses kayıt odası, telekonferans odaları, oditoryumlar, dinleme odaları, konferans salonları, stüdyolar vb. bir çok mekanda kullanılır. Yüksek akustik performansına sahip olan vicoustic süngerin kullanım alanları oldukça geniştir.

Flexi Sünger FiyatlarıAkustik Kare Sünger Uygulamaları

ÖZELLİKLER

  • 60 x 60 x 5 cm boyutları
  • ISO 3795
  • Akustik düzenleme sağlar
  • Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir
  • Devrim yaratan tasarım
  • Ek yerleri belli olmaz
  • Boşluklarından kablo geçirilebilir

Vicoustic Flexi Sünger Ses Yutum Verileri

vicoustic flexi sünger ses yutum verileri

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...