Akustik Paravan

Akustik Paravan Kaplama | Kumaş Kaplı Paravan

Akustik paravan akustik bölme duvar vazifesi gören, alanları istenildiği gibi bölümlendirmeye yarayan bir üründür. Genel olarak ofislerde, iş yerlerinde vb. yerlerde gürültünün yoğun olduğu mekanlarda kullanılır. Ses karmaşasını engeller. Kullanılığı mekana hoş bir görüntü katar. Dekoratif bir üründür. Renk seçenekleri mevcuttur. Yankı ve eko gibi ses bozukluklarını engeller.

Ses Emici Akustik ParavanAkustik Kumaş Kaplı Paravan

Akustik paravan kullanıldığı mekana farklı bir görünüm katmaz, hoş bir görünüm katar. Dekoratiftir. Ses karmaşasını önler. Birinci sınıf bir üründür ve renk seçenekleri sunulur. Panelin yanından yada arkasından ses gelmesini engeller. Ortama akustik düzenleme sağlar. Ofislerde, çağrı merkezlerinde yada iş yerlerinde alanı bölümlendirmek amacıyla kullanılır.

Akustik Paravan Panel UygulamasıKumaş Kaplı Paravan Fiyatları

 

 

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...