Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Süngeri Fiyatları

Ses yalıtım süngerleri, gürültü yalıtımı, bina inşaat akustiği, ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulaması için üretmiş olduğumuz ses kesici süngerlerdir.  

ses yalıtım süngeri montaj uygulama firması aksa akustik

Ses Yalıtım Süngeri

Bondex süngerpan, bariyerli akustik sünger, bariyerli bondex süngerpan gibi ürünleri ev, jeneratör dairesi, ses izolasyonlu kabin vb. alanlarda kullanılır. Mimarların ve mühendislerin en çok tercih ettiği ses yalıtım malzemelerinden olan bu ürünlerin uygulama aşamaları da çok önemlidir.

Bariyerli Akustik Sünger

Akustik mekanlarda ve mekanik ortamlarda ses kesmek artık çok kolay ! Bariyerli yanmaz akustik süngerler hem görsellik hemde yanmazlık açısından kullanıma uygun tek malzemedir. Disko, bar, eğlenece merkezi, sinema odası gibi akustik ses yalıtımı gerektiren ortamlarda hem görsellik hemde ses dengelemeyle birlikte ses geçişlerinin izole edilmesinde katkı sağlar. Eğer kullanacağınız ortam mekanik mahallerden biriyse jeneratör, marine tekne motor kabini vs. yine bu ürünü kullanmalısınız.

bariyerli yanmaz akustik sünger

Bondex Süngerpan

Duvarda, tavanda, zeminde, akustik kapılarda, ses geçirmez kabinlerde, iki tuğla arasında kısacası sesin kesilmesi istenen her alanda kullanabileceğiniz ses yalıtım süngerlerindendir. 1cm ve 5 cm arası kalınlıklara, 100dns ve 180 dns arası yoğunlukla sahip olan, 100cm x 100 cm veya 100cm x 120 cm ebatlarında üretilebilen malzemedir. Bu sayede farklı ses değerlerine uygun malzemeyi kullanabilir alandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Sıkıştırılmış ses kesici bondex süngerpan ses kesim oranı yüksek ses yalıtım sistemleridir. Tabii ki bu ürününde ses kesim değeri belli başlı olduğu için bu sırada devreye ağır epdm bariyerli süngerpan girmektedir. 

rebonded bondex süngerpan bariyerli ses kesici sünger

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...