Tekno Touch Sünger

Ankara Tekno Touch Sünger | Kadife Kaplı Akustik Renkli Yalıtım Süngerleri

Tekno touch süngerler sizlerden gelen talepler doğrultusunda renkli akustik sünger ihtiyacı görüldüğünden dolayı üretimine yeni başlanan ses yutumu sağlayan süngerlere kadife kaplanarak renk kazandırılması ile oluşan akustik sünger çeşididir. Bir çok renk seçeneği bulunan tekno touch süngerlerin 3 farklı deseni ve düz modelleri pahlı yahut pahsız şekilde satışa sunulmuştur.

Tekno Touch Kadife Kaplı Renkli Akustik Ses Yalıtım SüngeriTekno Touch Kadife Kaplı Renkli Akustik Ses Yalıtım SüngeriTekno Touch Kadife Kaplı Renkli Akustik Ses Yalıtım Süngeri50cm * 50cm ebatlarında üretilerek uygulaması herkes tarafından kolayca yapılması için ekibimiz tarafından yapışkanlı olarak lamine edilmektedir. Ses yutum değerleri ve test raporları mevcut olan bu ürün stüdyo ve müzik odalarında kullanmak için eşsiz dekoratif bir üründür.

Altıgen Tekno Touch Kadife Kaplı SüngerAkustik Tekno Touch Sünger Uygulaması

Akustik ses yalıtımı sağlayan bu ürünler ortamdaki istenmeyen ses problemleri olan yankı ve eko gibi sorunların üstesinden gelmek için sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Yanmazlık özelliği olması istenirse ham maddesinin melamin olarak üretilmesi gerekmektedir. Melamin ham maddeden üretimi yapılan tekno touch ses yalıtım süngeri modelleri antibakteriyel olup daha iyi ses yutumu oranlarına sahip özel bir üründür. 50*50 ebatlarda üretimi yapılan dekoratif süngerler bir çok alanda da kullanılabilmektedir.

Tekno Touch Akustik Sünger UygulamasıRenkli Ses Yalıtım Süngerleri

Tekno Touch Akustik Süngerler bir çok alanda renkli ve dekoratif bir görünüm katarak görsel bir görüntü sağlamaktadır. Farklı renk ve formlarda üretimi sağlanan akustik süngerlerin uygulaması oldukça kolaydır. Bir çok alanda yapılan ses yalıtım uygulaması ile akustik ses yalıtımı sağlanılmaktadır.

Akustik Sünger Tekno TouchRenkli Ses Yalıtım Süngerleri

Konferans Salonu

DJ Kabinleri 

Stadyum Odaları 

Ses Kayıt Stüdyoları 

Muzik Odaları 

Reji Odaları 

Simultane Odası 

Opera Bale Salonları

Toplantı Odaları 

Radyo Odaları 

Sinema Salonları

Jeneratör Odaları 

TV Stüdyoları 

Hastahe Klinik Odaları 

Seminer Odaları 

 

Tekno Touch Akustik Sünger Teknik Verileri

tekno touch sünger teknik verileri

Tekno Touch Akustik Sünger Ses Yutum Verileri

 

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...