Akustik Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel | Ahşap Duvar Kaplama

Akustik ahşap paneller, akustik düzenleme yapılması gereken mekanlarda kullanılır. Derzli ve delikli modelleri mevcuttur. Yankı ve eko gibi ses bozukluklarını çözümler. Yankı yansıtıcı paneldir. Duvarlara ve tavanlara uygulanabilir. Akustik düzenlemeye yardımcı olan panellerdir.

Ahşap Tavan PanelAkustik Ahşap Panel

Akustik ahşap panel mekanlara uygun olarak üretilir. Dekoratiftir ve akustik düzenleme sağlayan panellerdir. Düğün salonları, ofis, organizasyon fuarları, kongre salonları, konferans salonları, telekonferanslar, toplantı salonları vb. mekanlarda kullanırlar.

Ahşap Delikli Duvar PaneliAhşap Ses Yalıtım Uygulamaları

Akustik Ahşap Panel FiyatlarıAkustik Derzli Panel

Akustik Ahşap Ses Yalıtım PaneliAkustik Ahşap Panel Uygulaması

SATIN ALMA SÜRECİ

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız ambar veya kargo firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

HAKKIMIZDA

Akustik Mimarlık olarak her geçen gün akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitemizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Devamı Hakkımızda...